Vítejte v Herlíkovicích 467

 

Objevte kouzlo horského ubytování v Herlíkovicích, perle Krkonoš. Nacházíme se pouhých 50 metrů od oblíbené sjezdovky Žalý. Naše poloha nabízí přímý přístup k třem sjezdovým tratím a lanové dráze s délkou 1.450 m a kapacitou 980 osob za hodinu. Vrchol Předního Žalého (1.019 m n. m.), kde stojí rozhledna Žalý, vám otevře nezapomenutelné výhledy na Krkonoše a Podkrkonoší. Vedle rozhledny najdete novou chatu s restaurací, odkud můžete vyrazit na běžecké tratě směrem na Benecko a Špindlerův Mlýn. Nedaleko se nachází i ski areál Bubákov.

U nás najdete dvě restaurace a dvě bezplatná parkoviště u řeky Labe. Pro milovníky lyžování je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení. Lanovka jezdí od 8 do 17 hodin a na menší sjezdovce si můžete vyzkoušet i noční lyžování.

 

 

Nabídka ubytování

 

Naše pohodlné ubytování v rodinném domě nabízí v prvním patře dva prostorné pokoje (24 m²), každý s čtyřmi lůžky a možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem, ledničkou a mají vlastní WC. Společná sprcha je dostupná pro oba pokoje. K dispozici je také plně vybavená kuchyňka a malá jídelna, které sdílejí oba pokoje. Každý pokoj má samostatný vchod pro vaše pohodlí a soukromí.

Pozor: Ubytování není vhodné pro podnikové rekreace nebo cizince bez potřebných povolení.

 

Parkování je možné přímo u domu, ale v zimě doporučujeme sněhové řetězy nebo centrální parkoviště u Labe. V okolí se nachází několik restaurací a rodinný pivovar. Vrchlabí je vzdálené 4 km, Špindlerův Mlýn 8 km, což zajišťuje klidnou dovolenou daleko od hluku.

Okolní skiareály:

  • Mladé Buky: Tento rodinný ski areál nabízí výborné podmínky pro začátečníky i pokročilé lyžaře. S moderními vleky a širokou škálou sjezdovek si zde každý najde to své. Děti ocení dětský park a snowtubingovou dráhu.
  • Strážné: Areál v srdci Krkonoš je ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí různorodé sjezdovky, lyžařskou školu a běžecké trasy. Oceníte také krásné výhledy a pohodovou atmosféru.
  • Benecko: Benecko je známé svými špičkovými podmínkami pro běžkaře a nádherným panoramatem Krkonoš. Lyžařský areál nabízí různé obtížnosti sjezdovek a moderní vleky.
  • Dolní Dvůr: Malebný areál v Dolním Dvoře je ideální pro rodiny a začínající lyžaře. Nabízí přehledné sjezdovky, lyžařskou školku a příjemné zázemí pro odpočinek.
  • Bubákov: Areál Bubákov je známý svým nočním lyžováním. Kromě toho nabízí různé typy sjezdovek pro všechny věkové kategorie a úrovně lyžařských dovedností.
  • Špindlerův Mlýn: Jeden z nejznámějších a největších ski areálů v České republice. Nabízí širokou škálu sjezdovek, moderní lanovky a snowparky. Je to skvělé místo pro zimní sporty a zábavu.
  • Pec pod Sněžkou: Tento areál se pyšní jedněmi z nejlepších sjezdovek v Česku. Nabízí výzvy pro zkušené lyžaře, ale i příjemné podmínky pro začátečníky. K dispozici je také snowpark a běžecké trasy.